Tvorba webu a služby

Tvorba webu, Mapy, Firemní prezentace, Online propagace, IT a počítače - vše v jednom.

Co umí G-bay?

Tvorba webových stránek, firemních prezentací a microsite. „Moje firma“ v Google mapách, na Firmy.cz a na Mapy.cz. Dále také základní online marketing a strategie, konzultace v oboru řízení IT, Správa a servis IT, projektové řízení Asana – úkoly, kalendáře, sdílení dat a informací.

Co je BigG-bay?

BigG-bay je bezpečná zátoka drobných podnikatelů, živnostníků a malých firem ve světě online, tvorby webů a správy IT. Vedlejší myšlenkou tohoto webu je na podkladě dodávaných IT a online služeb sdružovat všechna důležitá a zajímavá řemesla či služby pod jednu střechu, pro možnou vzájemnou barterovou spolupráci.

Mise BigG-bay

Na základě Vašich přání a požadavků doporučím vhodné odborníky i z oboru, který je mimo mou působnost a zaměření. Nadále budeme spojovat nové obory a služby. Společně vytvoříme síť drobných živnostníků, co se navzájem podporují a jsou alternativou s lidskou tváří.

Komplexní služby

Zaměřuji se na tvorbu webové stránky na míru, microsite a internetové prezentace pro drobné podnikatele a živnostníky, jejichž potřeby lze řešit komplexně, a často mají nároky na nízkou cenu a samo-obslužnost systému. Systém na platformě WordPress postavím a zaškolím Vás v jeho používání. Výměna textů, psaní různých sdělení a nabídek, už nebude žádný problém.

U větších projektů, spolupracuji tam, kde můžu být skutečně platnou součástí vašeho týmu a efektivně spolupracovat. 

Nutným počátkem jakékoliv spolupráce je vždy vstupní konzultace, na jejímž podkladě vyhodnotím Vaše požadavky a možnosti a navrhnu, jaký by mohl být můj potencionální přínos pro Váš projekt.

Prezentace firmy online - vše v jednom

Chcete se jen na něco zeptat, nebo rovnou začít?

Tvorba webu - Šest kroků k úspěchu

01.

Poznání a Analýza

02.

Definice a Nabídka

03.

Data, Design, Obsah

04.

Vývoj a Instalace

05.

Testy a Nasazení

06.

Správa a Rozvoj

Kolik to bude stát?

Cena za tvorbu webu, internetových stránek, e-shopu, firemní či osobní prezentace online je vždy individuální a vyžaduje alespoň krátkou konzultaci pro rámcovou představu o nárocích a Vašich požadavcích na funkce.

Platit dopředu za to, abycho se rozhodli zda má vůbec naše spolupráce smysl a zda můžeme skutečně pomoci rozhodně nebudete. Je v našem zájmu Vás na začátku dobbře poznat…

Cena internetových stránek, microsite či osobní prezentace online je vždy individuální a vyžaduje alespoň krátkou konzultaci pro rámcovou představu o nárocích a Vašich požadavcích na funkce. U základních webových stránek je třeba počítat i s pravidelnou investicí do webhostingu a platby za doménu (cca 1000 Kč/rok). Vstupní náklady u jednoduchého webu na klíč se tak pohybují od  5000,-  k několika desítkám tisíc korun.

Moje firma na Google a firemní zápis na Seznam.cz je zároveň vaší vizitkou v mapách. Zákazníci mapy využívají ve svých telefonech a mohou vás tak snadno kontaktovat či najít. Nastavení firemních zápisů by mělo být samozřejmostí a cena za jednorázové nastavení a aktivaci je 1000,-kč

Jedna část je cena za nastavení reklam ve vyhledávání Google či Seznam, což je zpravidla jednorázový úkon.  Následná pravidelná investice do zobrazování reklam je vždy individuální a záleží třeba i na tom jak populární je váš obor podnikání a kolik konkurentů cílí podobně.

Jednorázové úkony jsou účtovány 500Kč / hod. Cena za pravidelnou správu vašeho IT může být různá , ale vždy je hlavním účelem takové nastavení spolupráce, aby se spořilo co nejvíce. Zaměřujeme se na malé firmy a u nich se v dnešní době dají náklady do IT velmi dobře optimalizovat. Neváhejte si zavolat či napsat o konzultaci zdarma. 

Pokud spolu budeme pracovat na webových stránkách pro vaši firmu, přirozeně vás naučím spolupracovat nad projektem pomocí nástroje Asana. Individuální konzultace, kde zhodnotíme potencionální využití Asany včetně názorných úkázek a někdy i rovnou nasazení aplikace je účtována 500Kč/hod.

Nedávno dokončené projekty

www.dt protlaky.cz kontakt
www.dt-protlaky.cz
www.klaramarvanova.cz
www.klaramarvanova.cz
8DOB Studio
www.8dob.cz
Přejít nahoru