Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek na klíč. Od analýzy přes návrhy, tvorbu, spuštění, měření návštěvnosti, až po až po pravidelnou správu, aktualizace vašich webových stránek. Od stručného zadání až po vlastní samosprávu a úpravy, včetně podrobného zaškolení.

Tvorba webových stránek

Co je BigGbay?

BigG-bay je bezpečná zátoka drobných podnikatelů, živnostníků a malých firem ve světě online, webů a IT. Vedlejší myšlenkou tohoto webu je na podkladě mých IT služeb sdružovat všechna důležitá a zajímavá řemesla či služby pod jednu střechu, pro možnou vzájemnou barterovou spolupráci.

Mise BigG-bay

Na základě Vašich přání a požadavků doporučím vhodné odborníky i z oboru, který je mimo moji působnost a zaměření. Nadále budeme spojovat nové obory a služby. Společně vytvoříme síť drobných živnostníků, co se navzájem podporují a jsou alternativou s lidskou tváří.

Komplexní služby při tvorbě webových stránek

S touto službou se zaměřuji na tvorbu webových stránek, microsite a internetové prezentace pro drobné podnikatele a živnostníky, jejichž potřeby lze řešit komplexně, a často mají nároky na nízkou cenu a samoobslužnost systému. Systém na platformě WordPress postavím a zaškolím Vás v jeho používání. Výměna textů, psaní různých sdělení a nabídek, už nebude žádný problém.

U větších projektů, spolupracuji tam, kde můžu být skutečně platnou součástí vašeho týmu a efektivně spolupracovat. 

Na začátku všeho je vždy konzultace, kdy musíme Vaše možnosti a náš potencionální přínos pro Váš projekt vyhodnotit.

Vše v jednom - web na míru

Šest kroků k úspěchu

01.

Poznat a analyzovat

02.

Definice a nabídka

03.

Design a Obsah

04.

Vývoj a instalace

05.

Testy a spuštění

06.

Správa a rozvoj

Chcete se na něco zeptat nebo rovnou začít tvořit web?

Nedávno dokončené webové stránky

Přejít nahoru